W środę, 13 maja, rozpoczęliśmy jubileuszowe nabożeństwa fatimskie, które odbywają się w naszej parafii już po raz 25. Uroczystej Mszy Świętej przewodniczył oraz homilię wygłosił bp Józef Wróbel, biskup pomocniczy Archidiecezji Lubelskiej.

Eucharystię koncelebrowali przybyli księża: ks. Sławomir Kamiński - proboszcz parafii pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa wraz ze współbraćmi z domu zakonnego, ojcowie trynitarze wraz z Ojcem Prowincjałem oraz miejscowi duszpasterze na czele z ks. proboszczem Damianem.

Po zakończeniu Mszy Świętej parafianie oraz przybyli goście uczestniczyli w procesji różańcowej wokół kościoła podczas której niesiona była figura Matki Bożej Fatimskiej podarowana przez kard. Franciszka Macharskiego.

Na zakończenie ks. Proboszcz wraz z przedstawicielami parafii podziękowali bp. Józefowi za wspólną modlitwę, wygłoszone słowo oraz obecność podczas inauguracji jubileuszowych nabożeństw fatimskich.

 Zdjęcia >>