W niedzielę, 10 maja, przeżywaliśmy uroczystość odpustową ku czci Matki Bożej Fatimskiej. Uroczystej Mszy św. o godz. 12.30 przewodniczył oraz kazanie wygłosił ks. Piotr Góra, kapelan biskupa diecezji bielsko-żywieckiej.

W Eucharystii uczestniczyli licznie zgromadzeni parafianie i goście, a wraz z celebransem modlili się także księża z dekanatu, którzy koncelebrowali Mszę Świętą.
Na zakończenie uroczystości odbyła się procesja eucharystyczna wokół kościoła.

 Zdjęcia >>