1. Dziś Niedziela Miłosierdzia Bożego. Jako Kościół, napełnieni paschalną radością, mamy teraz tylko jedno zadanie: głosić i uobecniać miłosierdzie Boga, objawione w Jezusie Chrystusie. O 15.00 zapraszamy na koronkę do Miłosierdzia Bożego.
  2. Zapraszamy seniorów i osoby samotne na spotkanie Parafialnego Klubu Seniora i Samotnych w najbliższą środę, 15 kwietnia, po Mszy św. wieczornej.
  3. Serdecznie zapraszamy na kolejne nabożeństwo Uwielbienia Boga przed Najświętszym Sakramentem, które odbędzie się w niedzielę, 19 kwietnia, o godz. 19.00.
  4. Bóg zapłać za ofiary na dzisiejszą tacę inwestycyjną Dar Serca oraz za ofiary do puszek na rzecz rodziny w Aleppo i na Caritas oraz za przekazane drogą elektroniczną. Przed Wielkanocą zakończyły się prace związane z zakładaniem ogrodu wokół kościoła, a całościowy koszt tych prac wraz z materiałami to 240 tys. zł, z czego 90 tys. zapłaciliśmy ze zgromadzonych środków, a 150 tys. pozostaje do spłacenia. Na te koszty składają się m.in.: rośliny ozdobne, kora na tkaninie ogrodniczej, trawniki z rolki, ułożenie kostki na tarasie przy kościele wraz z murkiem z klinkieru, robocizna oraz system nawodnienia roślin i trawników, który już działa, pobierając gromadzoną wodę ze zbiorników z deszczówki. W najbliższych dwóch tygodniach zakończy się instalowanie oświetlenia kościoła z zewnątrz.
  5. Zachęcamy do obejrzenia w kinach filmu pt. „Maryja”, który odsłania wyjątkową, mistyczną więź między św. Janem Pawłem II a Matką Bożą. Szczegóły na plakacie.

Błogosławieństwa Miłosiernego Serca Jezusa.
Szczęść Boże!